Certifikáty

Len malá ukážka našich získaných certifikátov.

COMTEC má vytvorený systém vzdelávania a certifikácie svojich zamestnancov, na základe ktorého vytvára
tím profesionálov pre riešenia v oblasti informačných technológií a poskytuje kvalitné služby.

ACRONIS – GOLD PARTNER

Spoločnosť COMTEC je poskytovateľom služieb od technologického partnera ACRONIS, ktorý poskytuje špičkové riešenia v oblasti zálohovania, Disaster Recovery, Komplexnej bezpečnosti zariadení, Notarizácie, Manažmentu koncových staníc a DLP. Gold Service Provider partnerstvo sme získali hlavne na základe dlhodobej spolupráce. Podmienkou získania certifikátu je mať množstvo spokojných zákazníkov, pokročilá produktová a technická certifikácia obchodníkov a technikov a viacero ďalších parametrov.
www.acronis.com

SOPHOS – GOLD PARTNER

Spoločnosť COMTEC sa stala zlatým partnerom pre spoločnosť SOPHOS, ktorá poskytuje špičkové riešenia v oblasti bezpečnostných počítačových systémov. Zlaté partnerstvo sme získali hlavne na základe dlhodobej spolupráce. Podmienkou získania certifikátu bola aj základná a produktová certifikácia zamestnanca. Úspešné plnenie požiadaviek na získanie certifikátu je spojené s úspešnými
riešeniami.
www.sophos.com

SAFETICA – TRUSTED INTEGRATOR

Spoločnosť COMTEC sa stala partnerom spoločnosti SAFETICA a získala certifikát TRUSTED INTEGRATOR. Po absolvovaní viacerých školení, sme skutočnými odborníkmi na bezpečnosť. So Safetica DLP zabezpečíme klientom citlivé dáta a pomôžeme im získať prehľad o firme. Máme úplnú kompetenciu na ochranu citlivých dát pomocou Safetica DLP.
www.safetica.cz

AXIS – GOLD PARTNER

Spoločnosť COMTEC sa stala partnerom AXIS na úrovni Silver, so zameraním na spoločné obchodné a marketingové iniciatívy. Axis je najväčší svetový dodávateľ na trhu IP kamier a pôsobí ako hybná sila v tomto odvetví tým, že priebežne uvádza inovatívne sieťové produkty založené na otvorenej platforme. Úspešné plnenie požiadaviek na získanie certifikátu je spojené s úspešnými riešeniami.
www.axis.com

EPSON – EPSON SERVICE PARTNER

Spoločnosť COMTEC je certifikovaným servisným strediskom pre spoločnosť EPSON. Stali sme sa dlhoročným partnerom, čo nám zaručuje prístup vždy k najnovším technológiám. Našim zákazníkom neponúkame iba kvalitné produkty, ale hlavne aj odborné poradenstvo a servis zakúpených výrobkov. Úspešné plnenie požiadaviek na získanie certifikátu je spojené s úspešnými
riešeniami.
www.epson.com

JABLOTRON – MONTÁŽNY PARTNER

Spoločnosť COMTEC je dlhodobým partnerom pre spoločnosť JABLOTRON. Naši zamestnanci absolvovali odborný kurz zameraný na aplikácie elektronických zabezpečovacích systémov vyrábaných a dodávaných spoločnosťou JABLOTRON. Boli oboznámení s technickými parametrami a so spôsobom použitia zariadení a ich súčastí tak, aby boli schopní kvalifikovane vykonávať ich inštaláciu. Úspešné plnenie požiadaviek na získanie certifikátu je spojené s úspešnými riešeniami.
www.jablotron.com

ZyXEL – PREMIUM PARTNER

Spoločnosť COMTEC je dlhodobým partnerom pre spoločnosť ZyXEL. Naši zamestnanci absolvovali odborné kurzy zamerané na vašu sieťovú bezpečnosť. Stali sme sa dlhoročným partnerom, čo nám zaručuje prístup vždy k najnovším technológiám a komplexné znalosti v oblasti sietí. Úspešné plnenie požiadaviek na získanie certifikátu je spojené s úspešnými riešeniami.
www.zyxel.com

TP-LINK – SILVER PARTNER

Spoločnosť COMTEC je dlhodobým partnerom pre spoločnosť TP-LINK. Naši zamestnanci absolvovali odborné technické školenia zamerané na “switching a routing”. Stali sme sa strieborným partnerom, čo nám zaručuje prístup vždy k najnovším technológiám a komplexné znalosti v oblasti sietí. Úspešné plnenie požiadaviek na získanie certifikátu je spojené s úspešnými riešeniami.
www.tp-link.com

ELCOM – SERVISNÉ STREDISKO

Spoločnosť COMTEC je dlhodobým partnerom pre spoločnosť ELCOM. Naši zamestnanci absolvovali odborné technické školenia zamerané na nasadzovanie, používanie a servis elektronických registračných pokladníc podľa zákona 289/2008 Z.z.. Sme oprávnení vykonávať uvedenie registračných pokladníc do prevádzky, inštaláciu a realizáciu servisných opráv a služieb.
www.elcom.eu

ESET – GOLD PARTNER

Spoločnosť COMTEC sa stala zlatým partnerom pre spoločnosť ESET, ktorá poskytuje špičkové riešenia v oblasti bezpečnostných počítačových systémov. Zlaté partnerstvo sme získali hlavne na základe dlhodobej spolupráce. Podmienkou získania certifikátu bola aj základná a produktová certifikácia zamestnanca. Úspešné plnenie požiadaviek na získanie certifikátu je spojené s úspešnými riešeniami.
www.eset.com

SEWA – Zelený certifikát 2020

Spoločnosť COMTEC získala za odovzdaný elektroodpad a použité batérie v roku 2020 zelený certifikát.
www.sewa.sk

Čo o nás hovoria zákazníci

Ľubica Miklovičová

konateľka spoločnosti Notizen spol. s.r.o., Nové Mesto nad Váhom

Sme účtovná kancelária a keďže uchovávame dáta iných firiem, tak je ich bezpečnosť pre nás prvoradá. Od spoločnosti Comtec využívame viacero služieb, ako zálohovanie dát, licencie softwarov a uvítali sme aj prenájom tlačiarne. Spolupracujeme spolu už od jej vzniku a pri tejto spolupráci sa môžeme naplno venovať svojej práci aj bez akejkoľvek obavy straty dát.

Ing. Miroslav Šorf

obchodný riaditeľ, EUROPIN, s.r.o., Trenčianske Stankovce

Veľmi dobrá spolupráca so spoločnosťou Comtec trvá už od roku 2007. Vidieť,že svoju prácu berú veľmi vážne a profesionálne. Na odobraté produkty nám poskytujú aj servisné služby. Rady pri výbere vhodných produktov v pomere kvalita/cena/výkon sú takmer nezaplatiteľné. Aj servisné služby plnia očakávania. Pripadné problémy vyriešili vždy rýchlo a k našej spokojnosti. Komunikácia prebieha na vysokej úrovni, pracovníci sú veľmi milí a dobre vyškolení. Vidieť, že práca ich baví. Určite by som odporučil spoločnosť Comtec aj ďalším obchodným partnerom.

Ing. Marek Mallo

Technický riaditeľ
STAT-KON, s.r.o.

So spoločnosťou COMTEC spolupracujem už viac ako tri roky. Sme projektantská firma, pre ktorú je záloha a bezpečnosť dát prvoradé. Komplexnú správu IT služieb nám poskytujú odborníci vždy s proklientským prístupom. Ak sa vyskytne nejaký problém, pre pracovníkov je okamžitá pomoc a pohotové riešenie charakteristické. Komunikácia je vždy na priateľskej úrovni. COMTEC skrátka ponúka kvalitné služby s efektívnym výsledkom.