Objavte vhodný reštauračný a hotelový systémy ešte dnes

Už s nami spolupracovali

Ako vám môžeme pomôcť s hotelovými a reštauračnými systémami

Každé podnikanie je náročné ale správne zvolený systém ho dokáže značne uľahčiť. Naše hotelové a reštauračné systémy komplexne zastrešia problematiku ubytovania, gastronómie a na nich nadväzujúcich služieb. V nepretržitej prevádzke je veľmi dôležité využívať spoľahlivé systémy. Pracujeme iba s nami overenými značkami, ktoré vám zaručia plynulý chod prevádzky a dokážu zabezpečiť plnohodnotnú kontrolu prevádzky.

Zabezpečujeme programové systémy ako ubytovací systém, skladové hospodárstvo, registračné pokladne, pokrytie celej prevádzky kvalitným wifi signálom či TV pripojením, prístupové systémy a iné riešenia potrebné pre segment HORECA. Okrem technického zabezpečenia a programovania poskytujeme aj poradenstvo, školenie zamestnancov a kompletný servis informačných systémov.

Služby, ktoré vytvárajú výsledky

Hotelova Recepcia

Začnite prevádzkovať svoje ubytovacie zariadenie viac efektívne. Systém hotelová recepcia je určený pre všetky typy ubytovacích zariadení (hotely, apartmány, penzióny, ubytovne … ).

Umožňuje evidenciu ubytovaných hostí, jednoduchú prácu s rezerváciami, vystavovať hotelové účty, vytvára rôzne pehľady (prehľad dostupných izieb, prehľah hostí a pod.) a iné funkcie potrebné pre chod hotela. Systém je automatický prepojený na hotelové zámkové systémy, vernostné systémy, účtovníctvo a pokladnicu.

Dôkladný prehľad – kniha rezervácií

Získavate online rezervačný formulár na vašom webe

Prepojenie s booking.com

Prepojenie s mobilom či tabletom

SKLADOVÁ EVIDENCIA

Tvorba objednávok, faktúr a inventúry v jednom systéme

Prepojenie s internetovým obchodom

Prepojenie s pokladnicou, a s mobilom či tabletom

Šetrite svoje náklady pri vedení skladu a evidujte svoje zásoby jednoducho a presne. Model je vhodný pre všetkých obchodníkov. Je možné ho využiť od malej predajne potravín, cez e-shopy, až po reštaurácie..

POKLADNICA

Modul, ktorý predstavuje univerzálnu pokladnicu pre všetky typy prevádzok. Spoločne s fiškálnou tlačiarňou umožňuje vytvoriť z akéhokoľvek počítača plnohodnotnú registračnú pokladnicu.

Umožňuje evidenciu ubytovaných hostí, jednoduchú prácu s rezerváciami, vystavovať hotelové účty, vytvára rôzne pehľady (prehľad dostupných izieb, prehľah hostí a pod.) a iné funkcie potrebné pre chod hotela. Systém je automatický prepojený na hotelové zámkové systémy, vernostné systémy, účtovníctvo a pokladnicu.

Prispôsobí sa vašej prevádzke

Obsahuje aj režim “Fast Food” (predávané položky predstavujú tlačidlá s obrázkami)

Súčasťou je aj skladová evidencia

Možné pripojenie s fiškálnym modulom, inou registračnou pokladnicou, váhami..

Spoznajte náš tím

Miroslav Kapuš

Consultant

Martin Kačmár

Consultant

Filip Králik

Consultant

Denis Christov

Technical Support

Miloš Harmady

Technical Support

Tomáš Písečný

Technical Support

František Glasa

IT Technical
Support

Čo o nás hovoria zákazníci

Ľubica Miklovičová

konateľka spoločnosti Notizen spol. s.r.o., Nové Mesto nad Váhom

Sme účtovná kancelária a keďže uchovávame dáta iných firiem, tak je ich bezpečnosť pre nás prvoradá. Od spoločnosti Comtec využívame viacero služieb, ako zálohovanie dát, licencie softwarov a uvítali sme aj prenájom tlačiarne. Spolupracujeme spolu už od jej vzniku a pri tejto spolupráci sa môžeme naplno venovať svojej práci aj bez akejkoľvek obavy straty dát.

Ing. Miroslav Šorf

obchodný riaditeľ, EUROPIN, s.r.o., Trenčianske Stankovce

Veľmi dobrá spolupráca so spoločnosťou Comtec trvá už od roku 2007. Vidieť,že svoju prácu berú veľmi vážne a profesionálne. Na odobraté produkty nám poskytujú aj servisné služby. Rady pri výbere vhodných produktov v pomere kvalita/cena/výkon sú takmer nezaplatiteľné. Aj servisné služby plnia očakávania. Pripadné problémy vyriešili vždy rýchlo a k našej spokojnosti. Komunikácia prebieha na vysokej úrovni, pracovníci sú veľmi milí a dobre vyškolení. Vidieť, že práca ich baví. Určite by som odporučil spoločnosť Comtec aj ďalším obchodným partnerom.

Ing. Marek Mallo

Technický riaditeľ,
STAT-KON, s.r.o.

So spoločnosťou COMTEC spolupracujem už viac ako tri roky. Sme projektantská firma, pre ktorú je záloha a bezpečnosť dát prvoradé. Komplexnú správu IT služieb nám poskytujú odborníci vždy s proklientským prístupom. Ak sa vyskytne nejaký problém, pre pracovníkov je okamžitá pomoc a pohotové riešenie charakteristické. Komunikácia je vždy na priateľskej úrovni. COMTEC skrátka ponúka kvalitné služby s efektívnym výsledkom.

Technologickí partneri

Poradíme vám
Chcete konzultáciu? Je zdarma.