Kto je COMTEC

Poskytujeme komplexné služby v oblasti informačných technológií, poradenstvo a servis. Ponúkame bohatý sortiment kvalitných produktov renomovaných značiek za prijateľné ceny. FIlozofiou našej spoločnosti je nielen úspešné realizovať, ale i ďalej rozširovať naše služby s cieľom uspokojovať všetky potreby našich zákazníkov. Dlhodobým cieľom je stať sa uznávanou a stabilnou jednotkou v regióne v oblasti poskytovania komplexných dodávok IT riešení a služieb. Dosiahneme to kvalitou poskytovania naších služieb a neustálim budovaním vzťahov so zákazníkmi. Výsledkom je vybudovaná dôvera a dlhodobá spokojnosť.

0

Už zaregistrovaných zákazníkov

0

Rokov už pôsobíme na trhu

0

Zamestnancov vo firme

VEDELI STE?

Od roku 2003 COMTEC sídli na Hviezdoslavovej ul. v súčasných priestoroch o rozlohe 210 m2, čo predstavuje predajňu, skladové a servisné priestory, konferenčnú miestnosť a kancelárie. Názov spoločnosti vychádza zo spojenia dvoch kľúčových charakteristických slov vo svete počítačovej techniky. Prvá časť sa skladá zo slova „computers“ (COM) – tým je označené hlavné zameranie firmy. Druhá časť názvu obsahuje slovo „technology“ (TEC), ktorá bližšie špecifikuje zameranie spoločnosti.

NÁŠ TÍM

Každý člen tímu je špecialista v našom obore.
Naše dlhoročné skúsenosti sú vašou zárukou spokojnosti.

Daniel Šimo

CEO, Owner

Silvia Šimová

Co-owner, HR, and Economy

Miroslav Kapuš

Sales & Development Manager

Martin Kačmár

IT Senior Consultant

Filip Králik

IT Sales Consultant & Backoffice

Patrik Kondlla

IT Consultant

Denis Christov

IT Technical Support

Miloš Harmady

IT Technical Support

Tomáš Písečný

IT Technical Support

František Glasa

IT Technical Support

Tomáš Bališ

Assembly Technician

Dušan Korman

Assembly Technician

Martina Matějková

Invoicer/Sales

Martin Putera

Sales

Marek Belaň

Software Development

Čo o nás hovoria zákazníci

Ľubica Miklovičová

konateľka spoločnosti Notizen spol. s.r.o., Nové Mesto nad Váhom

Sme účtovná kancelária a keďže uchovávame dáta iných firiem, tak je ich bezpečnosť pre nás prvoradá. Od spoločnosti Comtec využívame viacero služieb, ako zálohovanie dát, licencie softwarov a uvítali sme aj prenájom tlačiarne. Spolupracujeme spolu už od jej vzniku a pri tejto spolupráci sa môžeme naplno venovať svojej práci aj bez akejkoľvek obavy straty dát.

Ing. Miroslav Šorf

obchodný riaditeľ, EUROPIN, s.r.o., Trenčianske Stankovce

Veľmi dobrá spolupráca so spoločnosťou Comtec trvá už od roku 2007. Vidieť,že svoju prácu berú veľmi vážne a profesionálne. Na odobraté produkty nám poskytujú aj servisné služby. Rady pri výbere vhodných produktov v pomere kvalita/cena/výkon sú takmer nezaplatiteľné. Aj servisné služby plnia očakávania. Pripadné problémy vyriešili vždy rýchlo a k našej spokojnosti. Komunikácia prebieha na vysokej úrovni, pracovníci sú veľmi milí a dobre vyškolení. Vidieť, že práca ich baví. Určite by som odporučil spoločnosť Comtec aj ďalším obchodným partnerom.

Ing. Marek Mallo

Technický riaditeľ
STAT-KON, s.r.o.

So spoločnosťou COMTEC spolupracujem už viac ako tri roky. Sme projektantská firma, pre ktorú je záloha a bezpečnosť dát prvoradé. Komplexnú správu IT služieb nám poskytujú odborníci vždy s proklientským prístupom. Ak sa vyskytne nejaký problém, pre pracovníkov je okamžitá pomoc a pohotové riešenie charakteristické. Komunikácia je vždy na priateľskej úrovni. COMTEC skrátka ponúka kvalitné služby s efektívnym výsledkom.