tabidoo – Obľúbený nástroj Comtecu

Výkonná no-code/low-code platforma, pre okamžité vytváranie
aplikácií bez nutnosti programovania.

Je vhodný pre firmy, ktoré potrebujú:

Ak sa vás to týka, začiarknite.

Potrebujete vyvinúť aplikáciu na mieru, pretože pre špecifické požiadavky im nevyhovuje žiadne tradičné krabicové softvérové riešenie?

Potrebujete integrovať nové aplikácie s existujúcimi systémami a databázami, čím zabezpečia plynulý tok dát a komunikáciu medzi rôznymi časťami organizácie?

Potrebujete rýchlo reagovať na zmeny v obchodnom prostredí alebo na interné požiadavky, čím zabezpečia, že ich IT infraštruktúra môže rásť a prispôsobovať sa spolu s firmou?

tabidoo je pre vás ideálny

6 kľúčových funkcií Tabidoo

Zobrazenia údajov vo viacerých pohľadoch

Tabidoo ponúka niekoľko pohľadov na údaje. Základom je tabuľka. Ďalším zobrazením je Kanban, známy aj ako karty. Údaje môžete zobraziť aj pomocou Kalendára. A čo viac – vo všetkých typoch zobrazení môžete jednoducho vyhľadávať, filtrovať a upravovať údaje.

Všetky podnikové aplikácie v
jednej platforme

Tabidoo je navrhnuté ako jednotná platforma, v ktorej môžete spravovať a vyvýjať množstvo aplikácií a šablón pre vaše podnikanie ako napr. CRM, Marketing, Backoffice, Personalistika a pod.)

Workflow automatizácia a možnosť
vytvárať publikované formuláre

Zbavte sa rutiny. Ak sa vaša práca nesie v duchu rutinných a opakujúcich sa úloh, nechajte ich na Tabidoo. S automatizáciou pracovných procesov, ktorú Tabidoo ponúka, sa o ne postaráme za vás. Veľmi efektívne je vytváranie publikovaných formulárov pre zber údajov bez potreby prístupu užívateľa do aplikácie.

Prepojenie treťostranových
aplikácií s Tabidoo

Pripojenie stránky Tabidoo k akejkoľvek inej aplikácii. Tabidoo API a Make umožňujú integráciu mnohých systémov a uľahčujú a sprehľadňujú prenos údajov medzi nimi.

Riadenie prístupu pomocou
rolí a bezpečnosť

Všetci používatelia majú prístup do systému prostredníctvom svojho prihlasovacieho mena a hesla. Každý používateľ má v organizácii rolu. Každá rola zodpovedá potrebám daného používateľa a zobrazuje len tie informácie, ktoré má vo svojej role vidieť.

Prehľadné personalizované
Dashboardy

Vďaka ovládacím panelom môžete mať všetký dôležité informácie neustále na očiach. Ako KPIs, prehľady, grafy,

Objednajte si bezplatnú konzultáciu

Ing. Miroslav Kapuš

Business Development Manager

sales@comtec.sk
+421 915 74 00 75