Elektronické odovzdávanie dokumentov – Zdieľajte súbory so svojimi zákazníkmi rýchlo a jednoducho – bez nutností strevánia sa

Čo by ste povedali na službu, vďaka ktorej si viete so svojimi klientami jednoducho vymieňať všetky potrebné dokumenty bez toho aby ste sa museli stretávať? Službu, ktorá vám zabezpečí šifrovaný prenos údajov, funguje na všetkých zariadeniach rovnako a dokáže sa integrovať s obchodnými a účtovnými systémami?

Radi by sme vám teraz predstavili službu Elektronického prenosu dát (powered by Acronis Files Cloud), ktorú viete teraz do 31.7.2020 využívať bezplatne. Môžete tak bez akéhokoľvek zaviazania sa posúdiť všetky výhody jej používania. 

Ak patríte medzi poskytovateľov služieb (pracujete napríklad ako účtovník, právnik, finančný poradca …), pracujete na dennej báze s veľkým množstvom dokumentov, ktoré máte od svojich klientov. Tieto dokumenty potrebujete všetky spracovať, uložiť a mať v nich prehľad. Aplikácia umožňuje rýchle a jednoduché posielanie/prenášanie dokumentov medzi vami a vašimi klientami.  Nainštalovať si ju viete na všetky svoje zariadenia, na ktorých sú všetky dáta synchronizované. K svojim dátam sa viete jednoducho pripojiť aj z mobilného zariadenia, kde pomocou podpory Microsoft Office a s funkciou anotácie PDF súborov, viete dokumenty priamo upravovať. 

Táto služba je teda určená hlavne na prenos a synchronizáciu dokumentov. Využiť ju ale viete aj ako bezpečné úložisko dokumentov. Jej súčasťou je Acronis Cyber Cloud, ktorý umožňuje aj jednoduché kybernetické zabezpečenie. Vy a vaši zákazníci takto získáte prostredníctvom jediného riešenia navyše prístup ku cloudovému zálohovaniu, službe disaster recovery (automatická obnova dát) ale i k ochrane proti ransomware. 

Ako to funguje v praxi? 

Predstavme si účtovníka, ktorý má veľké množstvo rôznych klientov. S aplikáciou Elektronického odovzdývania dát má na svojom konte vytvorené zložky, ktoré má pridelené ku každému klientovi. Ak jeden s klientov napríklad práve tankuje na čerpacej stanici a potrebuje doklad zaradiť do účtovníctva, jednoducho pomocou aplikácie, ktorú má v mobile tiež, doklad odfotí a odošle. V tom momente vám ako účtovníkovi príde notifikácia a vy viete, že v zložke daného klienta niečo pribudlo. 

Je tento prenos dát bezpečný?

Táto služba poskytuje užívateľom bezpečné metódy k zdieľaniu obsahu naprieč všetkými zariadeniami. Všetky dáta, ktoré sú posielané sú šifrované a ukladané na bezpečnom mieste. Celá služba je prevádzkovaná na serveroch datacentier Acronis ako certifikovaného prevádzkovateľa cloudových služieb v krajinách Európskej únie.

Je možné službu využívať aj opačným smerom: poslať zákazníkovi faktúru za služby, priebežne výsledky?

Áno, služba umožňuje vkladať do vzájomne zdieľaného priečinka akékoľvek dokumenty aj smerom k zákazníkom. Účtovné firmy ho v praxi využívajú na posielanie mesačných reportov, výstupov, a ostatných dokumentov smerom k zákazníkom. Ďalším prínosom je nie len bezpečné doručenie ale aj prehľad o tom kedy a kto doručil daný dokument do priečinka. Takto obidve strany predchádzajú nedorozumeniu a diskusii o tom či bol alebo nebol dokument poslaný. Všetko sa zaznamenáva v protokole.

Ak vás táto možnosť Elektronického odosielania dát zaujala, pozrite si našu novú stránku, kde nájdete viac informácií: www.edoklad.sk

K dispozícií sme vám samozrejme aj na emaily alebo telefóne: www.comtec.sk/kontakt

Zdieľať článok