Zabezpečený dom počas dovolenky

Poznáte ten pocit? Cestujete na dovolenku alebo ležíte na lehátku a v tom vám začne vŕtať hlavou: “Vypla som sporák? Nenechala som zapnutú žehličku? Zamkol som garáž? Zhasli sme svetla? Nevyschne mi trávnik? Nedostanú sa k nám zlodeji?”.

Na dovolenke by ste si mali užívať relax a oddych bez starostí a zbytočného stresu. Obavy typu “ Čo sa deje doma, zatiaľ čo ja som na dovolenke”, majú v zozname dovolenkových starostí vysokú pozíciu. 

Ak sa chcete zbaviť zbytočného stresu, chrániť si svoj majetok a dovolenku si užívať bez zbytočných starostí. Máme pre vás jedno riešenie – bezpečnostný systém JABLOTRON 100+. 

Pozrime si pár príkladov stresových myšlienok, ktoré vás môžu napadnúť v polovici druhého Mojita ;).

“Vytečie nám pračka!” – Detektor záplav okamžite nahlási únik vody a systém sám uzavrie hlavný uzáver vody behom pár sekúnd.”

 “Nemali sme naše auto zaparkovať radšej na strážené parkovisko?” – Pohyb vášho auta môžete v aplikácií sledovať na diaľku kedykoľvek vás to napadne. A kebyže sa náhodou predsa len niečo deje, o všetko sa postará Bezpečenostné centrum. 

 “Sused si spomenul, že chce požičiať z garáže kosačku.” – Nevadí. Na diaľku odistíte a otvoríte garáž. Na kamere sa presvedčíte, že si okrem kosačky nepožičial aj niečo iné. Po jeho odchode v aplikácií opäť garáž zavriete a opäť alarm zapnete.

 “Nechali sme zapnutý sporák” – Detekror dymu/plynu zachytí problém v úplnom začiatku a Bezpečnostné centrum privolá pomoc. 

 “Svetlo! Nechali sme svietiť svetlo pred domom!” Nie je nic jednoduchšieho ako si nastaviť automatické zhasnutie svetiel po aktivovaní alarmu.

 “Doma je tak horúco, uschne nám trávnik!” – Neuschne. Zavlažovanie trávnika na záhrade sa dá jednoducho dopredu naplánovať alebo ho kedykoľvek na diaľku aktivovať. 

Takýchto situácií by sa dalo vymyslieť oveľa viac – pravdepodobne ale výsledok by bol stále rovnaký. Nechajte to na nás. Firma Comtec je montážnym partnerom pre JABLOTRON – o vašu bezpečnosť sa radi postaráme. 

Ak máte otázky: info@comtec.sk
Zdroj: https://www.jablotron.com

Zdieľať článok